- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
MIC5236.pdfPCN -pakkaus
2.73KHz.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Wafer Size Update 25/Feb/2016.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.856 | $1.86 |
| 10+ | $1.621 | $16.21 |
| 30+ | $1.471 | $44.13 |
| 95+ | $1.329 | $126.26 |
| 475+ | $1.265 | $600.88 |
| 950+ | $1.234 | $1,172.30 |
MIC5236-3.3YM -teknologiavaatimukset
Microchip Technology - MIC5236-3.3YM Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology - MIC5236-3.3YM
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Microchip Technology |
| Jännitepudotus (max) | 0.5V @ 150mA |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | 3.3V |
| Voltage - lähtö (Max) | - |
| Jännite - tulo (Max) | 30V |
| Toimittaja Device Package | 8-SOIC |
| Sarja | - |
| Suojausominaisuudet | Load Dump, Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity |
| Pakkaus / Case | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Paketti | Tube |
| PSRR | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| lähtö Tyyppi | Fixed |
| Output Configuration | Positive |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Nykyinen - Supply (Max) | 5 mA |
| Nykyinen - lepotilassa (Iq) | 30 µA |
| Nykyinen - Tuotos | 150mA |
| Ohjaustoiminnot | Enable |
| Perustuotteenumero | MIC5236 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 2 (1 Year) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology MIC5236-3.3YM.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | MIC5236-3.3YM-TR | MIC5236-3.3YMM-TR | MIC5236-3.3YMM | MIC5236-3.0YMM-TR |
| Valmistaja | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Voltage - lähtö (Max) | - | - | - | - |
| Nykyinen - lepotilassa (Iq) | - | - | - | - |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | - | - | - | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Suojausominaisuudet | - | - | - | - |
| Nykyinen - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Jännitepudotus (max) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Ohjaustoiminnot | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Lukumäärä Regulators | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nykyinen - Tuotos | - | - | - | - |
| Output Configuration | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Jännite - tulo (Max) | - | - | - | - |
Lataa MIC5236-3.3YM PDF -lehdet ja Microchip Technology -dokumentaatio MIC5236-3.3YM - Microchip Technology: lle.
MIC5236-3.3YMTRMicrel / Microchip Technology
MIC5236-5.0BMMTSMicrel Inc.LOW QUIESCENT CURRENT MICRO CAP
MIC5236-3.3BMTRMICROTUESähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.