- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
AT42QT1244 Preliminary Datasheet.pdfPcn muut
MSL Update 26/Feb/2014.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Mult Devices Assembly 13/Mar/2018.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $2.672 | $2.67 |
| 10+ | $2.598 | $25.98 |
| 30+ | $2.549 | $76.47 |
| 100+ | $2.50 | $250.00 |
AT42QT1244-MU -teknologiavaatimukset
Microchip Technology - AT42QT1244-MU Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology - AT42QT1244-MU
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Microchip Technology |
| Jännite - Supply | 3V ~ 5V |
| Tyyppi | Buttons |
| Toimittaja Device Package | 32-VQFN (5x5) |
| Sarja | QMatrix™ |
| päätöslauselma | 10 b |
| Läheisyysominaisuus | No |
| Pakkaus / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tray |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Tulojen määrä | Up to 24 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| LED-ohjainkanavat | - |
| liitäntä | I²C |
| Nykyinen - Supply | 6.6mA |
| Perustuotteenumero | AT42QT1244 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology AT42QT1244-MU.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | AT42QT1244-MUR | AT42QT1244-AUR | AT42QT1245-MU | AT42QT1245-MUR |
| Valmistaja | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| päätöslauselma | - | - | - | - |
| Nykyinen - Supply | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Läheisyysominaisuus | - | - | - | - |
| liitäntä | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Tulojen määrä | - | - | - | 2 |
| LED-ohjainkanavat | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sarja | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Lataa AT42QT1244-MU PDF -lehdet ja Microchip Technology -dokumentaatio AT42QT1244-MU - Microchip Technology: lle.
AT42QT12C31-MMUAtmelAT42QT12C31-MMU
AT42QT11C17-MUAtmelAT42QT11C17-MU
AT42QT1481-ANMicrochip
AT42QT1244-AURAtmel
AT42QT11C17X-MUAtmelAT42QT11C17X-MU
AT42QT1244-AUMicrochipSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.