- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -kokoonpano/alkuperä
Assembly 07/Dec/2016.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
AT28 Series 10/Jan/2014.pdfPCN -osan tilan muutos
AT28 Series 27/Sep/2017.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
AT28C256 16/Apr/2020.pdfTietotarvikkeet
AT28C256 Military Grade.pdfHTML -tietolehti
AT28C256 Military Grade.pdfPCN -pakkaus
Transfer to Microchip/Label/Pkg 5/Sep/2016.pdfAT28C256-25DM/883 -teknologiavaatimukset
Microchip Technology - AT28C256-25DM/883 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology - AT28C256-25DM/883
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Microchip Technology |
| Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | 10ms |
| Jännite - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| teknologia | EEPROM |
| Toimittaja Device Package | 28-CerDip |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | 28-CDIP (0.600", 15.24mm) |
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C (TC) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Through Hole |
| muistin tyyppi | Non-Volatile |
| muistin koko | 256Kbit |
| Muistijärjestö | 32K x 8 |
| Muistipiiri | Parallel |
| Muistimuoto | EEPROM |
| Perustuotteenumero | AT28C256 |
| Access Time | 250 ns |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A001A2C |
| HTSUS | 8542.32.0051 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology AT28C256-25DM/883.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | AT28C256-25DM/883-815 | AT28C256-25FM/883-815 | AT28C256-25FM/883-949 | AT28C256-25LM/883 |
| Valmistaja | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| muistin koko | - | - | - | - |
| Muistipiiri | - | - | - | - |
| Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | - | - | - | - |
| Muistijärjestö | - | - | - | - |
| teknologia | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| muistin tyyppi | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Muistimuoto | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Access Time | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
Lataa AT28C256-25DM/883 PDF -lehdet ja Microchip Technology -dokumentaatio AT28C256-25DM/883 - Microchip Technology: lle.
AT28C256-25DMAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-20SCAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-25DM/883CAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-25FM/883CAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-20TIAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-20TCAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-20PIAtmel
AT28C256-25JIAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-20SIAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-20PCAtmel (Microchip Technology)Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.