- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
1N3288-1N3297.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $60.53 | $60.53 |
| 200+ | $24.15 | $4,830.00 |
| 500+ | $23.35 | $11,675.00 |
| 1000+ | $22.95 | $22,950.00 |
1N1400 -teknologiavaatimukset
Microchip Technology - 1N1400 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology - 1N1400
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Microchip Technology |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.2 V @ 200 A |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | 300 V |
| teknologia | Standard |
| Toimittaja Device Package | DO-205AA (DO-8) |
| Nopeus | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Sarja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | DO-205AA, DO-8, Stud |
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -65°C ~ 200°C |
| Asennustyyppi | Stud Mount |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 50 µA @ 300 V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | 100A |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology 1N1400.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 1N1400R | 1N1400 | 1N1402 | 1N1401R |
| Valmistaja | Solid State Inc. | Solid State Inc. | Solid State Inc. | Solid State Inc. |
| Käyttölämpötila - liitäntä | - | - | - | - |
| teknologia | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - | - | - | - |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nopeus | - | - | - | - |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Lataa 1N1400 PDF -lehdet ja Microchip Technology -dokumentaatio 1N1400 - Microchip Technology: lle.
1N1398Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 150V 100A DO205AA
1N1400AMicrosemiIGBT Module
1N1399Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 200V 100A DO205AA
1N1401Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 400V 100A DO205AA
1N1401AMicrosemiIGBT Module
1N1402Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 500V 100A DO205AA
1N1397Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 100V 100A DO205AASähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.