- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Q(V)MQF576 Series.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $15.25 | $15.25 |
QMQF576P25-2.5B-148.351648 -teknologiavaatimukset
Mercury United Electronics, Inc. - QMQF576P25-2.5B-148.351648 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Mercury United Electronics, Inc. - QMQF576P25-2.5B-148.351648
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Mercury United Electronics |
| Jännite - Supply | 2.5V |
| Tyyppi | TCXO |
| Spread Spectrum kaistanleveys | - |
| Koko / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Sarja | QuikXO |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 6-SMD, No Lead |
| Paketti | Strip |
| ulostulo | LVPECL |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.102" (2.60mm) |
| toiminto | - |
| taajuus vakaus | ±2.5ppm |
| Taajuus | 148.351648 MHz |
| Nykyinen - Supply (Max) | 30mA (Typ) |
| Base Resonaattori | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0050 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Mercury United Electronics, Inc. QMQF576P25-2.5B-148.351648.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | QMQF576P25-2.5B-148.500 | QMQF576P25-2.5B-14.7456 | QMQF576P25-2.5B-15.359865 | QMQF576P25-2.5B-149.875 |
| Valmistaja | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. |
| Base Resonaattori | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| taajuus vakaus | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - |
| Taajuus | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ulostulo | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Spread Spectrum kaistanleveys | - | - | - | - |
| Nykyinen - Supply (Max) | - | - | - | - |
| toiminto | - | - | - | - |
Lataa QMQF576P25-2.5B-148.351648 PDF -lehdet ja Mercury United Electronics, Inc. -dokumentaatio QMQF576P25-2.5B-148.351648 - Mercury United Electronics, Inc.: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.