- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
TPS546D24A.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $3.06 | $3.06 |
| 10+ | $2.676 | $26.76 |
| 30+ | $2.448 | $73.44 |
| 100+ | $2.218 | $221.80 |
| 500+ | $2.11 | $1,055.00 |
| 1000+ | $2.063 | $2,063.00 |
TPS546D24ARVFR -teknologiavaatimukset
Texas Instruments - TPS546D24ARVFR Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Texas Instruments - TPS546D24ARVFR
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | 0.6V |
| Voltage - lähtö (Max) | 5.5V |
| Jännite - tulo (Min) | 2.95V |
| Jännite - tulo (Max) | 16V |
| topologia | Buck |
| Synchronous Tasasuuntaaja | Yes |
| Toimittaja Device Package | 40-LQFN-CLIP (7x5) |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | 40-PowerLFQFN |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| lähtö Tyyppi | Adjustable |
| Output Configuration | Positive |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| toiminto | Step-Down |
| Taajuus - Switching | 225kHz ~ 1.5MHz |
| Nykyinen - Tuotos | 40A |
| Perustuotteenumero | TPS546 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 2 (1 Year) |
| Saavuttaa tila | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Texas Instruments TPS546D24ARVFR.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | TPS546D24SRVFR | TPS546C23RVFR | TPS546C23ZRVFR | TPS546C20ARVFT |
| Valmistaja | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Lähdöt | - | - | - | - |
| Output Configuration | - | - | - | - |
| toiminto | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Taajuus - Switching | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Synchronous Tasasuuntaaja | - | - | - | - |
| Voltage - lähtö (Max) | - | - | - | - |
| Jännite - tulo (Min) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Jännite - tulo (Max) | - | - | - | - |
| topologia | - | - | - | - |
| Nykyinen - Tuotos | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
Lataa TPS546D24ARVFR PDF -lehdet ja Texas Instruments -dokumentaatio TPS546D24ARVFR - Texas Instruments: lle.
TPS546D24RVFTTexas InstrumentsIC REG CTRLR
TPS54719RTETexas Instruments
TPS546D24SEVM-2PHTexas InstrumentsTPS546D24S EVALUATION MODULE FIX
TPS546C20RVFRTexas Instruments
TPS546D24RVFRTexas InstrumentsIC REG CTRLR
TPS546D24SRVFRTexas Instruments2.95-V TO 16-V, STACKABLE 40-A SSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.