- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfKäyttöohjeet
2.73KHz.pdfISPPAC-POWR604-01TN44I -teknologiavaatimukset
Lattice Semiconductor Corporation - ISPPAC-POWR604-01TN44I Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Lattice Semiconductor Corporation - ISPPAC-POWR604-01TN44I
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Lattice Semiconductor |
| Jännite - Supply | 2.25V ~ 5.5V |
| Jännite - Input | 0V ~ 6V |
| Toimittaja Device Package | 44-TQFP (10x10) |
| Sarja | ispPAC® |
| Pakkaus / Case | 44-LQFP |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tray |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Nykyinen - Supply | 10 mA |
| Perustuotteenumero | ISPPAC-POWR604 |
| Sovellukset | Power Supply Monitor, Sequencer |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991D |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Lattice Semiconductor Corporation ISPPAC-POWR604-01TN44I.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | ISPPAC-POWR604-01TN44E | ISPPAC-POWR604-01T44E | ISPPAC-POWR605-01SN24I | ISPPAC-POWR607-01SN24I |
| Valmistaja | Lattice Semiconductor Corporation | Lattice Semiconductor Corporation | Lattice Semiconductor Corporation | Lattice Semiconductor Corporation |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Jännite - Input | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Nykyinen - Supply | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sovellukset | - | - | - | - |
Lataa ISPPAC-POWR604-01TN44I PDF -lehdet ja Lattice Semiconductor Corporation -dokumentaatio ISPPAC-POWR604-01TN44I - Lattice Semiconductor Corporation: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.