- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
EMI Filtering/RF Inductors Catalog.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.512 | $0.51 |
| 200+ | $0.204 | $40.80 |
| 500+ | $0.198 | $99.00 |
| 1000+ | $0.194 | $194.00 |
HI1806T600R-00 -teknologiavaatimukset
Laird-Signal Integrity Products - HI1806T600R-00 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Laird-Signal Integrity Products - HI1806T600R-00
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Laird Technologies - Signal Integrity Products |
| Koko / Dimension | 0.177' L x 0.063' W (4.50mm x 1.60mm) |
| Sarja | HI |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 1806 (4516 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Lukumäärä Lines | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Impedanssi @ Taajuus | 60 Ohms @ 100 MHz |
| Korkeus (Max) | 0.073' (1.85mm) |
| Suodatintyyppi | Power, Signal Line |
| DC-vastus (DCR) (maksimi) | 10mOhm |
| Card Paksuus (mm) | 6A |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8548.00.0000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Laird-Signal Integrity Products HI1806T600R-00.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | HI1806T600R-10 | HI1812T800R-00 | HI1806N910R-10 | HI1812T800R-10 |
| Valmistaja | Laird-Signal Integrity Products | Laird-Signal Integrity Products | Laird-Signal Integrity Products | Laird-Signal Integrity Products |
| Korkeus (Max) | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Card Paksuus (mm) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Lukumäärä Lines | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Suodatintyyppi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Impedanssi @ Taajuus | - | - | - | - |
| DC-vastus (DCR) (maksimi) | - | - | - | - |
Lataa HI1806T600R-00 PDF -lehdet ja Laird-Signal Integrity Products -dokumentaatio HI1806T600R-00 - Laird-Signal Integrity Products: lle.
HI1812N121R-10Laird-Signal Integrity ProductsFERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
HI1701520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 17POS STR 5MM
HI1801520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 18POS STR 5MM
HI1701530000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 17POS STR 5MM
HI1801530000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 18POS STR 5MM
HI1800500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 18POS STR 5MM
HI1800520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 18POS STR 5MM
HI1800530000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 18POS STR 5MM
HI1811RFCV110HISILIC
HI1806T600RSTEWARD
HI1812V101R-00STEWARD
HI1812RFCV100HISILICONSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.