- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Muita asiaankuuluvia asiakirjoja
Diode Flammability.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.091 | $0.09 |
| 10+ | $0.072 | $0.72 |
| 30+ | $0.064 | $1.92 |
| 100+ | $0.054 | $5.40 |
| 500+ | $0.05 | $25.00 |
| 1000+ | $0.047 | $47.00 |
RSX101VAM30TR -teknologiavaatimukset
Rohm Semiconductor - RSX101VAM30TR Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Rohm Semiconductor - RSX101VAM30TR
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | LAPIS Technology |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 470 mV @ 1 A |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | 30 V |
| teknologia | Schottky |
| Toimittaja Device Package | TUMD2M |
| Nopeus | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | 2-SMD, Flat Lead |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila - liitäntä | 150°C (Max) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 200 µA @ 30 V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | 1A |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - |
| Perustuotteenumero | RSX101 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Rohm Semiconductor RSX101VAM30TR.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | RSX101VA-30TR | RSX101VYM30FHTR | RSX201LAM30TR | RSX101MM-30TR |
| Valmistaja | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor |
| Nopeus | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - | - | - | - |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | - | - | - | - |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | - | - | - | - |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| teknologia | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila - liitäntä | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Lataa RSX101VAM30TR PDF -lehdet ja Rohm Semiconductor -dokumentaatio RSX101VAM30TR - Rohm Semiconductor: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.