- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.199 | $0.20 |
| 200+ | $0.08 | $16.00 |
| 500+ | $0.077 | $38.50 |
| 1000+ | $0.076 | $76.00 |
BU52073GWZ-E2 -teknologiavaatimukset
Rohm Semiconductor - BU52073GWZ-E2 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Rohm Semiconductor - BU52073GWZ-E2
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | LAPIS Technology |
| Jännite - Supply | 1.65V ~ 3.6V |
| Testaa kunto | 25°C |
| teknologia | Hall Effect |
| Sarja | - |
| Sensing Range | ±5.1mT Trip, ±2.3mT Release |
| Polarisaatio | North Pole, South Pole |
| Pakkaus / Case | 4-XFBGA, CSPBGA |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| lähtö Tyyppi | CMOS |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| toiminto | Omnipolar Switch |
| ominaisuudet | - |
| Nykyinen - Supply (Max) | 8µA |
| Nykyinen - Output (Max) | 500µA |
| Perustuotteenumero | BU52073 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Rohm Semiconductor BU52073GWZ-E2.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | BU52078GWZ-E2 | BU52097GWZ-E2 | BU52072GWZ-E2 | BU52075GWZ-E2 |
| Valmistaja | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Testaa kunto | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| teknologia | - | - | - | - |
| Nykyinen - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Polarisaatio | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Sensing Range | - | - | - | - |
| Nykyinen - Output (Max) | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| toiminto | - | - | - | - |
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.