- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Ympäristötiedot
BD25KA5FP-E2 Whisker Info.pdfHTML -tietolehti
TO252-3 Taping Spec.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.222 | $1.22 |
| 10+ | $1.191 | $11.91 |
| 30+ | $1.17 | $35.10 |
| 100+ | $1.149 | $114.90 |
BD25KA5FP-E2 -teknologiavaatimukset
Rohm Semiconductor - BD25KA5FP-E2 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Rohm Semiconductor - BD25KA5FP-E2
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | LAPIS Technology |
| Jännitepudotus (max) | 0.2V @ 200mA |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | 2.5V |
| Voltage - lähtö (Max) | - |
| Jännite - tulo (Max) | 5.5V |
| Toimittaja Device Package | TO-252 |
| Sarja | - |
| Suojausominaisuudet | Over Current, Over Temperature, Soft Start |
| Pakkaus / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 50dB (120Hz) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| lähtö Tyyppi | Fixed |
| Output Configuration | Positive |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Lukumäärä Regulators | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Nykyinen - Supply (Max) | 550 µA |
| Nykyinen - lepotilassa (Iq) | 550 µA |
| Nykyinen - Tuotos | 500mA |
| Ohjaustoiminnot | - |
| Perustuotteenumero | BD25KA5 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Rohm Semiconductor BD25KA5FP-E2.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | BD25KA5WFP-E2 | BD25KA5WF-E2 | BD25IA5MEFJ-ME2 | BD25IA5WEFJ-E2 |
| Valmistaja | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ohjaustoiminnot | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - lähtö (Max) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Nykyinen - lepotilassa (Iq) | - | - | - | - |
| Nykyinen - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Jännite - tulo (Max) | - | - | - | - |
| Jännitepudotus (max) | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lukumäärä Regulators | - | - | - | - |
| Output Configuration | - | - | - | - |
| Nykyinen - Tuotos | - | - | - | - |
| Suojausominaisuudet | - | - | - | - |
Lataa BD25KA5FP-E2 PDF -lehdet ja Rohm Semiconductor -dokumentaatio BD25KA5FP-E2 - Rohm Semiconductor: lle.
BD260-16STMicroelectronics
BD2610GW A2Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.