- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Ympäristötiedot
Environmental Status Syfer.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $13.16 | $13.16 |
| 200+ | $5.09 | $1,018.00 |
| 500+ | $4.91 | $2,455.00 |
| 1000+ | $4.83 | $4,830.00 |
SFAJL5000471MX1 -teknologiavaatimukset
Knowles Syfer - SFAJL5000471MX1 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Knowles Syfer - SFAJL5000471MX1
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Knowles Syfer |
| Jännite - Rated | 500V |
| Toleranssi | ±20% |
| thread Size | M3x0.5 |
| lämpötila kerroin | X7R |
| Koko / Dimension | 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) |
| Sarja | SFAJ |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | Axial, Bushing |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | - |
| insertion Loss | 19dB @ 100MHz |
| Korkeus (Max) | - |
| DC-vastus (DCR) (maksimi) | - |
| nykyinen | 10 A |
| kapasitanssi | 470 pF |
| Perustuotteenumero | SFAJL |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.30.8000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Knowles Syfer SFAJL5000471MX1.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SFAJL5000471MX0 | SFAJL5000472MX1 | SFAJL5000681MX1 | SFAJL5000472MX0 |
| Valmistaja | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| thread Size | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Korkeus (Max) | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| DC-vastus (DCR) (maksimi) | - | - | - | - |
| insertion Loss | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sarja | - | - | - | - |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| nykyinen | - | - | - | - |
Lataa SFAJL5000471MX1 PDF -lehdet ja Knowles Syfer -dokumentaatio SFAJL5000471MX1 - Knowles Syfer: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.