- Jess***Jones
- 17.04.2026
HTML -tietolehti
T540, T541 Series Datasheet.pdfTietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $6.493 | $6.49 |
T540B476M006AH85107610 -teknologiavaatimukset
KEMET - T540B476M006AH85107610 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin KEMET - T540B476M006AH85107610
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | KEMET |
| Jännite - Rated | 6.3 V |
| Tyyppi | Molded |
| Toleranssi | ±20% |
| Koko / Dimension | 0.138' L x 0.110' W (3.50mm x 2.80mm) |
| Sarja | KO-CAP® T540 |
| Arvioinnit | COTS |
| Pakkaus / Case | 1411 (3528 Metric) |
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Valmistaja Koko Koodi | B |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.083' (2.10mm) |
| ominaisuudet | High Reliability |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80mOhm @ 100kHz |
| kapasitanssi | 47 µF |
| Perustuotteenumero | T540B |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin KEMET T540B476M006AH85107610.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | T540B476M006AH87107610 | T540B476M006AH86107610 | T540B476M006AH85107280 | T540B476M006AH86107280 |
| Valmistaja | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Lifetime @ Temp. | - | - | - | - |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Valmistaja Koko Koodi | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Lataa T540B476M006AH85107610 PDF -lehdet ja KEMET -dokumentaatio T540B476M006AH85107610 - KEMET: lle.
T540B476M006AH6510KEMETCAP TANT SMD POLYMER HI-REL
T540B476M006AH6610KEMETCAP TANT SMD POLYMER HI-RELSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.