- Jess***Jones
- 17.04.2026
HTML -tietolehti
T491 Series, Industrial.pdfTietotarvikkeet
T491 Series, Industrial.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.754 | $0.75 |
T491D337K006AT4380 -teknologiavaatimukset
KEMET - T491D337K006AT4380 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin KEMET - T491D337K006AT4380
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | KEMET |
| Jännite - Rated | 6.3 V |
| Tyyppi | Molded |
| Toleranssi | ±10% |
| Koko / Dimension | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Sarja | T491 |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 2917 (7343 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Valmistaja Koko Koodi | D |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.122" (3.10mm) |
| ominaisuudet | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 400mOhm |
| kapasitanssi | 330 µF |
| Perustuotteenumero | T491D |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin KEMET T491D337K006AT4380.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | T491D337K006AT4860 | T491D337K006AT4280 | T491D337K006AT4539 | T491D337K006AT7280 |
| Valmistaja | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Lifetime @ Temp. | - | - | - | - |
| Valmistaja Koko Koodi | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Lataa T491D337K006AT4380 PDF -lehdet ja KEMET -dokumentaatio T491D337K006AT4380 - KEMET: lle.
T491D337K006ATAUT0KEMET
T491D336M035ZT7280KEMETCAP TANT 33.0UF 35.0V
T491D336M035ZTAU00KEMETCAP TANT 33.0UF 35.0V
T491D337K006ZTZ012KEMETCAP TANT 330.UF 6.0V
T491D336M035ZTKEMETCAP TANT 33.0UF 35.0VSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.