- Jess***Jones
- 17.04.2026
Tietotarvikkeet
Goldmax, C0G 330 Series.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.572 | $0.57 |
C317C562G1G5TA7301 -teknologiavaatimukset
KEMET - C317C562G1G5TA7301 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin KEMET - C317C562G1G5TA7301
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | KEMET |
| Jännite - Rated | 100V |
| Toleranssi | ±2% |
| Paksuus (Max) | - |
| lämpötila kerroin | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension | 0.150' L x 0.100' W (3.81mm x 2.54mm) |
| Sarja | GoldMax 300 Comm C0G |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | Radial |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lead Style | Formed Leads |
| Lead Spacing | 0.200' (5.08mm) |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.200' (5.08mm) |
| ominaisuudet | Low ESL |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| kapasitanssi | 5600 pF |
| Perustuotteenumero | C317C |
| Sovellukset | General Purpose |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0060 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin KEMET C317C562G1G5TA7301.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|
|---|---|---|
| Osa numero | C317C562G1G5TA7301 | ERJ-U14D14R7U |
| Valmistaja | KEMET | Panasonic Electronic Components |
| Paksuus (Max) | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.200' (5.08mm) | 0.028" (0.70mm) |
| Epäonnistumisprosentti | - | - |
| Asennustyyppi | Through Hole | - |
| Paketti | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Lead Spacing | 0.200' (5.08mm) | - |
| Perustuotteenumero | C317C | ERJ-U14 |
| Arvioinnit | - | AEC-Q200 |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 155°C |
| Sarja | GoldMax 300 Comm C0G | ERJ-U14 |
| Lead Style | Formed Leads | - |
| Koko / Dimension | 0.150' L x 0.100' W (3.81mm x 2.54mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Toleranssi | ±2% | ±0.5% |
| Jännite - Rated | 100V | - |
| ominaisuudet | Low ESL | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| lämpötila kerroin | C0G, NP0 | ±100ppm/°C |
| Pakkaus / Case | Radial | 1210 (3225 Metric) |
| Sovellukset | General Purpose | - |
| kapasitanssi | 5600 pF | - |
Lataa C317C562G1G5TA7301 PDF -lehdet ja KEMET -dokumentaatio C317C562G1G5TA7301 - KEMET: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.