- Jess***Jones
- 17.04.2026
Tietotarvikkeet
ESD, X7R Dielectric.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.044 | $0.04 |
| 200+ | $0.017 | $3.40 |
| 500+ | $0.016 | $8.00 |
| 1000+ | $0.016 | $16.00 |
C0805X152J1RECAUTO -teknologiavaatimukset
KEMET - C0805X152J1RECAUTO Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin KEMET - C0805X152J1RECAUTO
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | KEMET |
| Jännite - Rated | 100V |
| Toleranssi | ±5% |
| Paksuus (Max) | 0.039" (0.98mm) |
| lämpötila kerroin | X7R |
| Koko / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Sarja | ESD SMD Auto X7R |
| Arvioinnit | AEC-Q200 |
| Pakkaus / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | Soft Termination |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| kapasitanssi | 1500 pF |
| Perustuotteenumero | C0805X |
| Sovellukset | Automotive, Boardflex Sensitive, ESD Protection |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin KEMET C0805X152J1RECAUTO.
| Tuoteominaisuus | ||
|---|---|---|
| Osa numero | C0805X152J1RECAUTO | BFC236815824 |
| Valmistaja | KEMET | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| lämpötila kerroin | X7R | - |
| Paketti | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| Toleranssi | ±5% | ±10% |
| Epäonnistumisprosentti | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | 0.571" (14.50mm) |
| Perustuotteenumero | C0805X | - |
| Sarja | ESD SMD Auto X7R | MKT368 |
| kapasitanssi | 1500 pF | 0.82 µF |
| Arvioinnit | AEC-Q200 | - |
| Paksuus (Max) | 0.039" (0.98mm) | - |
| Pakkaus / Case | 0805 (2012 Metric) | Radial |
| Koko / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | 0.492" L x 0.217" W (12.50mm x 5.50mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC | Through Hole |
| Lead Style | - | - |
| Lead Spacing | - | 0.394" (10.00mm) |
| Sovellukset | Automotive, Boardflex Sensitive, ESD Protection | General Purpose |
| Jännite - Rated | 100V | - |
| ominaisuudet | Soft Termination | Long Life |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 105°C |
Lataa C0805X152J1RECAUTO PDF -lehdet ja KEMET -dokumentaatio C0805X152J1RECAUTO - KEMET: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.