- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
Cylindrical Battery Holders.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.097 | $0.10 |
| 200+ | $0.039 | $7.80 |
| 500+ | $0.037 | $18.50 |
| 1000+ | $0.037 | $37.00 |
S4B-EH -teknologiavaatimukset
JST Sales America Inc. - S4B-EH Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin JST Sales America Inc. - S4B-EH
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | JST |
| Voltage Rating | 250V |
| päättyminen | Press-Fit, Solder |
| Tyyli | Board to Cable/Wire |
| peittänyt | Shrouded - 3 Wall |
| Sarja | EH |
| Riviväli - Mating | - |
| Pitch - Mating | 0.098' (2.50mm) |
| Paketti | Bulk |
| Yleinen kosketuspituus | - |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 85°C |
| Rivien | 1 |
| Joitakin paikkoja Loaded | All |
| Joitakin paikkoja | 4 |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - |
| Differentiaalitietojen Transmission | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Eristyskorkeus | 0.165' (4.20mm) |
| Eristysväri | Natural |
| Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Latch Lock |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 3A |
| Yhteydenotto Tyyppi | Male Pin |
| Ota yhteys muotoon | Square |
| Yhteydenotto Material | Brass |
| Yhteyden pituus - Post | 0.126' (3.20mm) |
| Kontaktin pituus - Mating | 0.157' (4.00mm) |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | Tin-Lead |
| Yhteys Maali - Mating | Tin-Lead |
| Liitintyyppi | Header |
| Sovellukset | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin JST Sales America Inc. S4B-EH.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | S4B-EH(LF)(SN) | S4B-PH-K-E(LF)(SN) | S4B-PH-K-S(LF)(SN) | S4B-PH-K-S-GZ |
| Valmistaja | JST Sales America Inc. | JST Sales America Inc. | JST Sales America Inc. | JST Sales America Inc. |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - | - | - | - |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - | - | - | - |
| Yhteyden pituus - Post | - | - | - | - |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Tyyli | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja Loaded | - | - | - | - |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | - | - | - | - |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | - | - | - | - |
| peittänyt | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
| Liitintyyppi | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Materiaali Paloluokitus | - | - | - | - |
| Yleinen kosketuspituus | - | - | - | - |
| Ota yhteys muotoon | - | - | - | - |
| Kontaktin pituus - Mating | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sarja | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| kiinnitys tyyppi | - | - | - | - |
| Eristysväri | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Differentiaalitietojen Transmission | - | - | - | - |
| Eristyskorkeus | - | - | - | - |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
| Riviväli - Mating | - | - | - | - |
| Yhteys Maali - Mating | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
Lataa S4B-EH PDF -lehdet ja JST Sales America Inc. -dokumentaatio S4B-EH - JST Sales America Inc.: lle.
S4B-PH-SM4-TBJST
S4B-PH-SM4-R-TBJST
S4B-PH-K-SJST Sales America Inc.CONN HEADER R/A 4POS 2MM
S4B-PH-KL(LF)(SN)JST Sales America Inc.CONN HEADER R/A 4POS 2MM
S4B-PH-K-S-GZJST Sales America Inc.CONN HEADER R/A 4POS 2MMSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.