- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $229.53 | $229.53 |
| 198+ | $91.58 | $18,132.84 |
| 498+ | $88.52 | $44,082.96 |
| 1002+ | $87.01 | $87,184.02 |
M0955LC250 -teknologiavaatimukset
IXYS - M0955LC250 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin IXYS - M0955LC250
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | IXYS Corporation |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 2.07 V @ 1900 A |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | 2500 V |
| teknologia | Standard |
| Toimittaja Device Package | W4 |
| Nopeus | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Sarja | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR) | 3.4 µs |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | DO-200AB, B-PUK |
| Paketti | Box |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Clamp On |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 50 mA @ 2500 V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | 955A |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - |
| Perustuotteenumero | M0955 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin IXYS M0955LC250.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | M0955LC250 | M0955JK250 | M0955LC200 | M097200 |
| Valmistaja | IXYS | IXYS | IXYS | Nibco |
| Paketti | Box | Box | Box | - |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - | - | - | - |
| teknologia | Standard | Standard | Standard | - |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | 2500 V | 2500 V | 2000 V | - |
| Pakkaus / Case | DO-200AB, B-PUK | DO-200AB, B-PUK | DO-200AB, B-PUK | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 50 mA @ 2500 V | - | 50 mA @ 2000 V | - |
| Asennustyyppi | Clamp On | Clamp On | Clamp On | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR) | 3.4 µs | 3.4 µs | 3.4 µs | - |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 2.07 V @ 1900 A | 1.44 V @ 1000 A | 2.07 V @ 1900 A | - |
| Nopeus | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) | - |
| Toimittaja Device Package | W4 | W113 | W4 | - |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | 955A | 1105A | 955A | - |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -40°C ~ 125°C | - | -40°C ~ 125°C | - |
| Perustuotteenumero | M0955 | M0955 | M0955 | - |
M0955LC200IXYSDIODE GEN PURP 2KV 955A W4
M0955JK250IXYSDIODE GEN PURP 2.5KV 1105A W113
M0914LC240WESTCODEIGBT Module
M0930M3UBIQ
M0979R00012INF
M0955LC220WESTCODEIGBT Module
M099450Nibco4711R 1X1X3/4 SXSXS TEE CPVC CTS
M09712MITSUBISHIIGBT Module
M098550Nibco4711R 3/4X3/4X1/2 SXSXS TEE CPVC
M097200Nibco4711 1/2 SXSXS TEE CPVC CTS
M098850Nibco4711R 3/4X1/2X3/4 SXSXS TEE CPVC
M0914LC220WESTCODEIGBT Module
M098400Nibco4711 3/4 SXSXS TEE CPVC CTS
M099300Nibco4711 1 SXSXS TEE CPVC CTS
M0914LC250WESTCODEIGBT Module
M098900Nibco4711R 3/4X1/2X1/2 SXSXS TEE CPVC
M0955LC240WESTCODEIGBT Module
M093B1MOTOROLASähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.