- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
IXT(H,K,Q,T)88N30P.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $10.702 | $10.70 |
| 10+ | $9.996 | $99.96 |
| 30+ | $9.288 | $278.64 |
| 90+ | $8.67 | $780.30 |
IXTH88N30P -teknologiavaatimukset
IXYS - IXTH88N30P Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin IXYS - IXTH88N30P
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | IXYS Corporation |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 5V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| teknologia | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package | TO-247 (IXTH) |
| Sarja | Polar |
| RDS (Max) @ Id, Vgs | 40mOhm @ 44A, 10V |
| Tehonkulutus (Max) | 600W (Tc) |
| Pakkaus / Case | TO-247-3 |
| Paketti | Tube |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 6300 pF @ 25 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 180 nC @ 10 V |
| FET tyyppi | N-Channel |
| FET Ominaisuus | - |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 10V |
| Valua lähde jännite (Vdss) | 300 V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 88A (Tc) |
| Perustuotteenumero | IXTH88 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin IXYS IXTH88N30P.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | IXTH88N15 | IXTH80N20L | IXTH86N20T | IXTH98N20T |
| Valmistaja | IXYS | IXYS | IXYS | IXYS |
| FET Ominaisuus | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | - | - | - | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Tehonkulutus (Max) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| teknologia | - | - | - | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Vgs (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| FET tyyppi | - | - | - | - |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Valua lähde jännite (Vdss) | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Lataa IXTH88N30P PDF -lehdet ja IXYS -dokumentaatio IXTH88N30P - IXYS: lle.
IXTH94N20X4IXYSMOSFET N-CH 200V 94A X4 TO-247
IXTI10N60PIXYSMOSFET N-CH 600V 10A TO262
IXTH86N25TIXYSMOSFET N-CH 250V 86A TO247Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.