- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
TW Series.pdf112TW401-1 -teknologiavaatimukset
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - 112TW401-1 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Honeywell Sensing and Productivity Solutions - 112TW401-1
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| päättyminen Style | IWTS |
| kytkin Toiminta | On-Off-On |
| Sarja | TW |
| Paneeli Leikkaus Mitat | Circular - 12.40mm Dia |
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 71°C |
| Asennustyyppi | Panel Mount |
| Tulosuoja | Environment Sealed |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valaistus Voltage (Nimellinen) | - |
| Valaistus tyyppi, Color | - |
| valaistus | Non-Illuminated |
| ominaisuudet | - |
| Sähköinen Life | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 5A (AC/DC) |
| Piiri | DPDT |
| Holkki Thread | 15/32-32 |
| Actuator Type | Flatted |
| toimilaite Material | - |
| toimilaite Pituus | 17.27mm |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Honeywell Sensing and Productivity Solutions 112TW401-1.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 112TW401-6 | 112TW401-2 | 112TW401-3 | 112TW401-7 |
| Valmistaja | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Valaistus Voltage (Nimellinen) | - | - | - | - |
| toimilaite Pituus | - | - | - | - |
| valaistus | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paneeli Leikkaus Mitat | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| päättyminen Style | - | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Holkki Thread | - | - | - | - |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - |
| Actuator Type | - | - | - | - |
| Piiri | - | - | - | - |
| Sähköinen Life | - | - | - | - |
| kytkin Toiminta | - | - | - | - |
| Valaistus tyyppi, Color | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| toimilaite Material | - | - | - | - |
Lataa 112TW401-1 PDF -lehdet ja Honeywell Sensing and Productivity Solutions -dokumentaatio 112TW401-1 - Honeywell Sensing and Productivity Solutions: lle.
112TW226-7Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 10MA 5V
112TW401-5Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW226-1Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 10MA 5V
112TW401-6Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPST-NO 5A 125V
112TW431-82Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW8-3Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 100MA 125V
112TW59-10AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 115V
112TW39-3DX18Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSEALED OPERATOR CONTROL
112TW401-7Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW19-7A-001Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW8-10AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 100MA 125V
112TW286-1EHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 10MA 5V
112TW401-3Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW26-7Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 2A 115V
112TW22-3DHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW1-8FHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW401-2Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPST 5A 125V
112TW26-3Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 2A 115VSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.