- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
M80, M83 Series Spec Sheet.pdfYmpäristötiedot
Harwin REACH.pdfM80-4S12005FD -teknologiavaatimukset
Harwin Inc. - M80-4S12005FD Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Harwin Inc. - M80-4S12005FD
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Harwin |
| Voltage Rating | 800V |
| päättyminen | Solder |
| Tyyli | Board to Board or Cable |
| Sarja | Datamate J-Tek |
| Riviväli - Mating | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Mating | 0.079" (2.00mm) |
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja Loaded | All |
| Joitakin paikkoja | 20 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Paritetuille pinoaminen Heights | 7.8mm, 8.05mm |
| Differentiaalitietojen Transmission | Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled |
| Eristyskorkeus | 0.220" (5.60mm) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Eristysväri | Black |
| Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key |
| kiinnitys tyyppi | Screw Lock |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 2.2A |
| Yhteydenotto Tyyppi | Female Socket |
| Ota yhteys muotoon | Circular |
| Yhteydenotto Material | Beryllium Copper |
| Yhteyden pituus - Post | - |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | 12.0µin (0.30µm) |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | Gold |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Liitintyyppi | Receptacle |
| Perustuotteenumero | M80-4S1 |
| Sovellukset | Automotive, General Purpose, Military |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Harwin Inc. M80-4S12005FD.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | M80-4S12005FC | M80-4S12001FD | M80-4S12205FD | M80-4S11805FD |
| Valmistaja | Harwin Inc. | Harwin Inc. | Harwin Inc. | Harwin Inc. |
| Yhteyden pituus - Post | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Joitakin paikkoja Loaded | - | - | - | - |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - | - | - | - |
| Yhteys Maali - Mating | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| kiinnitys tyyppi | - | - | - | - |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
| Liitintyyppi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | - | - | - | - |
| Riviväli - Mating | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Materiaali Paloluokitus | - | - | - | - |
| Tyyli | - | - | - | - |
| Differentiaalitietojen Transmission | - | - | - | - |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | - | - | - | - |
| Eristyskorkeus | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Ota yhteys muotoon | - | - | - | - |
| Eristysväri | - | - | - | - |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
Lataa M80-4S12005FD PDF -lehdet ja Harwin Inc. -dokumentaatio M80-4S12005FD - Harwin Inc.: lle.
M80-4S12205FCHarwin Inc.CONN DATAMATE FEMALE
M80-4S12201FCHarwin Inc.CONN DATAMATE FEMALE
M80-4S12401FCHarwin Inc.CONN DATAMATE FEMALE
M80-4S11801FCHarwin Inc.CONN DATAMATE FEMALE
M80-4S12001FCHarwin Inc.CONN DATAMATE FEMALE
M80-4S12242FCHarwin Inc.CONN DATAMATE FEMALE
M80-4S11842FCHarwin Inc.CONN DATAMATE FEMALE
M80-4S12042FCHarwin Inc.CONN DATAMATE FEMALE
M80-4S12005FCHarwin Inc.CONN DATAMATE FEMALE
M80-4S11805FCHarwin Inc.CONN DATAMATE FEMALESähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.