- Jess***Jones
- 17.04.2026
HTML -tietolehti
M50,M52 Series Spec Sheet.pdfYmpäristötiedot
Harwin REACH.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.743 | $0.74 |
| 186+ | $0.297 | $55.24 |
| 496+ | $0.286 | $141.86 |
| 992+ | $0.282 | $279.74 |
M52-5001445 -teknologiavaatimukset
Harwin Inc. - M52-5001445 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Harwin Inc. - M52-5001445
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Harwin |
| Voltage Rating | - |
| päättyminen | Solder |
| Tyyli | Board to Board |
| Sarja | Archer M52 |
| Riviväli - Mating | - |
| Pitch - Mating | 0.050" (1.27mm) |
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Rivien | 1 |
| Joitakin paikkoja Loaded | All |
| Joitakin paikkoja | 14 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Paritetuille pinoaminen Heights | 7.1mm, 8.37mm |
| Differentiaalitietojen Transmission | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Eristyskorkeus | 0.181" (4.60mm) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Eristysväri | Black |
| Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Push-Pull |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 1A |
| Yhteydenotto Tyyppi | Forked |
| Ota yhteys muotoon | Rectangular |
| Yhteydenotto Material | Phosphor Bronze |
| Yhteyden pituus - Post | 0.118" (3.00mm) |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | Gold |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Liitintyyppi | Receptacle |
| Perustuotteenumero | M52-500 |
| Sovellukset | General Purpose, Medical, Telecommunications |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Harwin Inc. M52-5001445.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | M52-5001145 | M52-5001045 | M52-5001845 | M52-5001245 |
| Valmistaja | Harwin Inc. | Harwin Inc. | Harwin Inc. | Harwin Inc. |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | - | - | - | - |
| Materiaali Paloluokitus | - | - | - | - |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Riviväli - Mating | - | - | - | - |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - | - | - | - |
| Yhteyden pituus - Post | - | - | - | - |
| Ota yhteys muotoon | - | - | - | - |
| Differentiaalitietojen Transmission | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| kiinnitys tyyppi | - | - | - | - |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
| Eristysväri | - | - | - | - |
| Yhteys Maali - Mating | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rivien | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Liitintyyppi | - | - | - | - |
| Tyyli | - | - | - | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja Loaded | - | - | - | - |
| Eristyskorkeus | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
Lataa M52-5001445 PDF -lehdet ja Harwin Inc. -dokumentaatio M52-5001445 - Harwin Inc.: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.