- Bran***Lewis
- 11.05.2026
SMAJ188A -teknologiavaatimukset
Littelfuse Inc. - SMAJ188A Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Littelfuse Inc. - SMAJ188A
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Littelfuse |
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 188V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 304V |
| Jännite - erittely (min) | 209V |
| Yksisuuntaiset kanavat | 1 |
| Tyyppi | Zener |
| Toimittaja Device Package | DO-214AC (SMA) |
| Sarja | SMAJ |
| Power Line Protection | No |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Teho - huippukulma | 400W |
| Pakkaus / Case | DO-214AC, SMA |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 1.4A |
| Kapasitanssi @ Taajuus | - |
| Sovellukset | Telecom |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Littelfuse Inc. SMAJ188A.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SMAJ188A | SMAJ188A-E3/5A | SMAJ188A-M3/61 | SMAJ188A-TR |
| Valmistaja | Taiwan Semiconductor Corporation | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | STMicroelectronics |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Yksisuuntaiset kanavat | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Teho - huippukulma | - | - | - | - |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Jännite - erittely (min) | - | - | - | - |
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | - | - | - | - |
| Power Line Protection | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | - | - | - | - |
| Kapasitanssi @ Taajuus | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Lataa SMAJ188A PDF -lehdet ja Littelfuse Inc. -dokumentaatio SMAJ188A - Littelfuse Inc.: lle.
SMAJ180CAHE3-TPMicro Commercial CoInterface
SMAJ180CA-TPMicro Commercial CoInterfaceSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.