- Bran***Lewis
- 11.05.2026
S4N1RP -teknologiavaatimukset
Littelfuse Inc. - S4N1RP Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Littelfuse Inc. - S4N1RP
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Littelfuse |
| Jännite - On State (VTM) (Max) | 1.6 V |
| Jännite - Off State | 400 V |
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) | 1.5 V |
| Toimittaja Device Package | Compak |
| Sarja | - |
| SCR Tyyppi | Standard Recovery |
| Pakkaus / Case | DO-214AA, SMB (3 Leads), Compak |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | 1 A |
| Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) | 640 mA |
| Nykyinen - Off State (Max) | 10 µA |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 25A, 30A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max) | 30 mA |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) | 10 mA |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Littelfuse Inc. S4N1RP.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | VS-16TTS12STRLPBF | SJ4020LTP | 2S4M(10)-AZ | BTW68-1200RG |
| Valmistaja | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Littelfuse Inc. | Renesas Electronics America Inc | STMicroelectronics |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Sarja | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nykyinen - Off State (Max) | - | - | - | - |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - | - | - | - |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max) | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) | - | - | - | - |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) | - | - | - | - |
| Jännite - Off State | - | - | - | - |
| SCR Tyyppi | - | - | - | - |
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) | - | - | - | - |
| Jännite - On State (VTM) (Max) | - | - | - | - |
Lataa S4N1RP PDF -lehdet ja Littelfuse Inc. -dokumentaatio S4N1RP - Littelfuse Inc.: lle.
SJ4020LTPLittelfuse Inc.HIGH TJ 400V 20A SCR TO220L
2S4M(10)-AZRenesas Electronics America IncSILICON CONTROLLED RECTIFIER
2P4M(CB)-AZRenesas Electronics America IncTHYRISTOR, P-GATE, 2A, 400V
2N1797Powerex Inc.SCR 300V 110A TO94
CR03AM-16A-A#BD0Renesas Electronics America IncSCR 800V 470MA TO92
T627122554DNPowerex Inc.SCR 1.2KV 400A T62
T500124004AQPowerex Inc.SCR 1.2KV 63A TO209ACSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.