- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.835 | $0.84 |
| 200+ | $0.324 | $64.80 |
| 500+ | $0.313 | $156.50 |
| 1000+ | $0.306 | $306.00 |
HUF76139S3 -teknologiavaatimukset
Harris Corporation - HUF76139S3 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Harris Corporation - HUF76139S3
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Harris Corporation |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 3V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±16V |
| teknologia | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package | I2PAK (TO-262) |
| Sarja | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs | 7.5mOhm @ 75A, 10V |
| Tehonkulutus (Max) | 200W (Tc) |
| Pakkaus / Case | TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA |
| Paketti | Bulk |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 2700 pF @ 25 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 78 nC @ 10 V |
| FET tyyppi | N-Channel |
| FET Ominaisuus | - |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 4.5V, 10V |
| Valua lähde jännite (Vdss) | 30 V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 75A (Tc) |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Harris Corporation HUF76139S3.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | HUF76139S3ST | HUF76139S3STK | HUF76143S3ST | HUF76143S3 |
| Valmistaja | Fairchild Semiconductor | Fairchild Semiconductor | Fairchild Semiconductor | Fairchild Semiconductor |
| FET Ominaisuus | - | - | - | - |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| RDS (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| teknologia | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tehonkulutus (Max) | - | - | - | - |
| FET tyyppi | - | - | - | - |
| Valua lähde jännite (Vdss) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | - | - | - | - |
| Vgs (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
HUF76143S3TIntersil (Renesas Electronics Corporation)
HUF76137S3STIntersil (Renesas Electronics Corporation)
HUF76132SK8TVBSEMI
HUF76139PITS
HUF76137S3SHarris CorporationN-CHANNEL POWER MOSFETSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.