- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Product Selection Guide 2023.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 5+ | $0.729 | $3.65 |
| 50+ | $0.618 | $30.90 |
| 150+ | $0.556 | $83.40 |
| 500+ | $0.488 | $244.00 |
| 3000+ | $0.457 | $1,371.00 |
| 6000+ | $0.443 | $2,658.00 |
| 9000+ | $0.438 | $3,942.00 |
| 21000+ | $0.434 | $9,114.00 |
GD25Q40CTIGR -teknologiavaatimukset
GigaDevice Semiconductor (HK) Limited - GD25Q40CTIGR Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin GigaDevice Semiconductor (HK) Limited - GD25Q40CTIGR
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | GigaDevice |
| Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | 50µs, 2.4ms |
| Jännite - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| teknologia | FLASH - NOR |
| Toimittaja Device Package | 8-SOP |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| muistin tyyppi | Non-Volatile |
| muistin koko | 4Mbit |
| Muistijärjestö | 512K x 8 |
| Muistipiiri | SPI - Quad I/O |
| Muistimuoto | FLASH |
| Kellotaajuus | 104 MHz |
| Perustuotteenumero | GD25Q40 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0071 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin GigaDevice Semiconductor (HK) Limited GD25Q40CTIGR.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | GD25Q40CEIGR | GD25Q40CSIGR | GD25Q40CTIG | GD25Q40CSIG |
| Valmistaja | GigaDevice Semiconductor (HK) Limited | GigaDevice Semiconductor (HK) Limited | GigaDevice Semiconductor (HK) Limited | GigaDevice Semiconductor (HK) Limited |
| Muistipiiri | - | - | - | - |
| Kellotaajuus | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| teknologia | - | - | - | - |
| Muistimuoto | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| muistin tyyppi | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Muistijärjestö | - | - | - | - |
| muistin koko | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Lataa GD25Q40CTIGR PDF -lehdet ja GigaDevice Semiconductor (HK) Limited -dokumentaatio GD25Q40CTIGR - GigaDevice Semiconductor (HK) Limited: lle.
GD25Q40TCPGigaDevice
GD25Q41BTIGRGigaDevice
GD25Q41BTIGGigaDevice
GD25Q40CE2GRGigaDevice
GD25Q40UIGRGD
GD25Q40TGD
GD25Q41BTGD
GD25Q40BUIGRGIGADEVIC
GD25Q5120CPRPB-FREE
GD25Q40BTIGRGD
GD25Q40CEIGGD
GD25Q41BUIGRGDSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.