- Jess***Jones
- 17.04.2026
Tietotarvikkeet
BG030.pdfYmpäristötiedot
GCT EMEA LTD RoHS, REACH, TSCA, CA Prop65.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.275 | $0.28 |
| 200+ | $0.11 | $22.00 |
| 500+ | $0.106 | $53.00 |
| 1000+ | $0.104 | $104.00 |
BG030-09-A-0450-0300-N-G -teknologiavaatimukset
GCT - BG030-09-A-0450-0300-N-G Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin GCT - BG030-09-A-0450-0300-N-G
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | GCT |
| Voltage Rating | 250VAC/DC |
| päättyminen | Solder |
| Tyyli | Board to Board |
| peittänyt | Unshrouded |
| Sarja | BG030 |
| Riviväli - Mating | - |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Paketti | Box |
| Yleinen kosketuspituus | 0.395" (10.03mm) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Rivien | 1 |
| Joitakin paikkoja Loaded | All |
| Joitakin paikkoja | 9 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - |
| Differentiaalitietojen Transmission | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Eristyskorkeus | 0.100" (2.54mm) |
| Eristysväri | Black |
| Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Push-Pull |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 3A per Contact |
| Yhteydenotto Tyyppi | Male Pin |
| Ota yhteys muotoon | Square |
| Yhteydenotto Material | Copper Alloy |
| Yhteyden pituus - Post | 0.118" (3.00mm) |
| Kontaktin pituus - Mating | 0.177" (4.50mm) |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | Flash |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | Flash |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | Gold |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Liitintyyppi | Header |
| Sovellukset | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin GCT BG030-09-A-0450-0300-N-G.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|
|---|---|---|
| Osa numero | BG030-09-A-0450-0300-N-G | M55342E12B110ARWS |
| Valmistaja | GCT | Vishay Dale Thin Film |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 3A per Contact | - |
| ominaisuudet | - | - |
| Ota yhteys muotoon | Square | - |
| Yhteyden pituus - Post | 0.118" (3.00mm) | - |
| Tulosuoja | - | - |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | Flash | - |
| Rivien | 1 | - |
| Voltage Rating | 250VAC/DC | - |
| Riviväli - Mating | - | - |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) | - |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 | - |
| Kontaktin pituus - Mating | 0.177" (4.50mm) | - |
| Yhteydenotto Material | Copper Alloy | - |
| Sovellukset | - | - |
| Joitakin paikkoja Loaded | All | - |
| Differentiaalitietojen Transmission | Polyamide (PA6T), Nylon 6T | - |
| Eristysväri | Black | - |
| päättyminen | Solder | - |
| peittänyt | Unshrouded | - |
| Yhteys Maali - Mating | Gold | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C | - |
| Yleinen kosketuspituus | 0.395" (10.03mm) | - |
| Eristyskorkeus | 0.100" (2.54mm) | - |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | Gold | - |
| Paketti | Box | Tape & Reel (TR) |
| Asennustyyppi | Through Hole | - |
| Tyyli | Board to Board | - |
| Joitakin paikkoja | 9 | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | Male Pin | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | Flash | - |
| Liitintyyppi | Header | - |
| Sarja | BG030 | * |
| kiinnitys tyyppi | Push-Pull | - |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - | - |
Lataa BG030-09-A-0450-0300-N-G PDF -lehdet ja GCT -dokumentaatio BG030-09-A-0450-0300-N-G - GCT: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.