- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -kokoonpano/alkuperä
Mult Dev A/T Site 28/Apr/2021.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
Mult Dev DS/Manual Chg 15/Jul/2020.pdf Mult Dev DS/Manual Rev 20/May/2021.pdfPcn muut
S12ZVC/A 5-28-21.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $6.845 | $6.85 |
| 10+ | $6.549 | $65.49 |
| 30+ | $6.037 | $181.11 |
| 100+ | $5.589 | $558.90 |
S912ZVC19F0MLF -teknologiavaatimukset
NXP USA Inc. - S912ZVC19F0MLF Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin NXP USA Inc. - S912ZVC19F0MLF
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | NXP Semiconductors |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | 3.5V ~ 40V |
| Toimittaja Device Package | 48-LQFP (7x7) |
| Nopeus | 32MHz |
| Sarja | S12 MagniV |
| RAM Koko | 12K x 8 |
| Program Memory Type | FLASH |
| Program Memory Size | 192KB (192K x 8) |
| oheislaitteet | DMA, POR, PWM, WDT |
| Pakkaus / Case | 48-LQFP |
| Paketti | Tray |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Oscillator tyyppi | Internal |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TA) |
| I / O-numero | 28 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| EEPROM Koko | 2K x 8 |
| Datamuuntimet | A/D 10x10b; D/A 1x8b |
| Core Size | 16-Bit |
| Core Processor | S12Z |
| Liitännät | CANbus, I²C, SCI, SPI |
| Perustuotteenumero | S912 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin NXP USA Inc. S912ZVC19F0MLF.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | S912ZVC19F0VLFR | S912ZVC19F0MKH | S912ZVC19F0MKHR | S912ZVC19AMLF |
| Valmistaja | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. |
| Program Memory Type | - | - | - | - |
| Oscillator tyyppi | - | - | - | - |
| Core Size | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Liitännät | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| RAM Koko | - | - | - | - |
| oheislaitteet | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| I / O-numero | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nopeus | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Core Processor | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| EEPROM Koko | - | - | - | - |
| Datamuuntimet | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
Lataa S912ZVC19F0MLF PDF -lehdet ja NXP USA Inc. -dokumentaatio S912ZVC19F0MLF - NXP USA Inc.: lle.
S912ZVC19M0N23NFREESCA
S912ZVC19VKHFREESCA
S912ZVC19MKHFREESCASähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.