- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
MPC850 PowerQUICC.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfMPC850CZQ50BU -teknologiavaatimukset
NXP USA Inc. - MPC850CZQ50BU Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin NXP USA Inc. - MPC850CZQ50BU
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | NXP Semiconductors |
| Jännite - I / O | 3.3V |
| USB | USB 1.x (1) |
| Toimittaja Device Package | 256-PBGA (23x23) |
| Nopeus | 50MHz |
| Sarja | MPC8xx |
| Turvallisuusominaisuudet | - |
| SATA | - |
| RAM-ohjaimet | DRAM |
| Pakkaus / Case | 256-BBGA |
| Paketti | Tray |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 95°C (TA) |
| Lukumäärät / väylän leveys | 1 Core, 32-Bit |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Graafinen kiihdytys | No |
| Ethernet | 10Mbps (1) |
| Näyttö- ja liitäntäohjaimet | - |
| Core Processor | MPC8xx |
| Co-prosessorit / DSP | Communications; CPM |
| Perustuotteenumero | MPC85 |
| Lisäliittymät | HDLC/SDLC, I²C, IrDA, PCMCIA-ATA, TDM, UART/USART |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | 5A991B4B |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin NXP USA Inc. MPC850CZQ50BU.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | MPC850CZQ50BUR2 | MPC850DECZQ50BU | MPC850DECVR50BU | MPC850CVR50BU |
| Valmistaja | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ethernet | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Lukumäärät / väylän leveys | - | - | - | - |
| Nopeus | - | - | - | - |
| SATA | - | - | - | - |
| Core Processor | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| RAM-ohjaimet | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Co-prosessorit / DSP | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Graafinen kiihdytys | - | - | - | - |
| Turvallisuusominaisuudet | - | - | - | - |
| Lisäliittymät | - | - | - | - |
| Näyttö- ja liitäntäohjaimet | - | - | - | - |
| Jännite - I / O | - | - | - | - |
| USB | - | - | - | - |
Lataa MPC850CZQ50BU PDF -lehdet ja NXP USA Inc. -dokumentaatio MPC850CZQ50BU - NXP USA Inc.: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.