- Bran***Lewis
- 11.05.2026
NC7SV02L6X -teknologiavaatimukset
Fairchild Semiconductor - NC7SV02L6X Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Fairchild Semiconductor - NC7SV02L6X
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Fairchild (onsemi) |
| Jännite - Supply | 0.9V ~ 3.6V |
| Toimittaja Device Package | 6-MicroPak |
| Sarja | 7SV |
| Pakkaus / Case | 6-UFDFN |
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Tulojen määrä | 2 |
| Lukumäärä Circuits | 1 |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL | 3.3ns @ 3V, 30pF |
| Logic Type | NOR Gate |
| Syöttölogiikka - matala | 0.7V ~ 0.8V |
| Syöttölogiikka - korkea | 1.6V ~ 2V |
| ominaisuudet | - |
| Nykyinen - Lepovirta (Max) | 900 nA |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | 24mA, 24mA |
| Perustuotteenumero | 7SV02 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Fairchild Semiconductor NC7SV02L6X.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | NC7SV02L6X | NC7SV05L6X | NC7SV04L6X | NC7SV00L6X |
| Valmistaja | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Syöttölogiikka - matala | - | - | - | - |
| Lukumäärä Circuits | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Sarja | - | - | - | - |
| Syöttölogiikka - korkea | - | - | - | - |
| Nykyinen - Lepovirta (Max) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Logic Type | - | - | - | - |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | - | - | - | - |
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tulojen määrä | - | - | - | 2 |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.