- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.508 | $0.51 |
| 10+ | $0.422 | $4.22 |
| 30+ | $0.378 | $11.34 |
| 100+ | $0.335 | $33.50 |
| 500+ | $0.309 | $154.50 |
| 1000+ | $0.297 | $297.00 |
FOD814A3SD -teknologiavaatimukset
Fairchild Semiconductor - FOD814A3SD Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Fairchild Semiconductor - FOD814A3SD
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Fairchild (onsemi) |
| Voltage - lähtö (Max) | 70V |
| Jännite - Isolation | 5000Vrms |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 1.2V |
| Vce Saturation (Max) | 200mV |
| Kytke päälle / pois päältä (Typ) | - |
| Toimittaja Device Package | 4-SMD |
| Sarja | - |
| Rise / Fall Time (tyyppinen) | 4µs, 3µs |
| Pakkaus / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Bulk |
| lähtö Tyyppi | Transistor |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Kanavien lukumäärä | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Syötetyyppi | AC, DC |
| Nykyinen Transfer Ratio (Min) | 50% @ 1mA |
| Nykyinen Transfer Ratio (Max) | 150% @ 1mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava | 50mA |
| Nykyinen - DC eteenpäin (jos) (maksimi) | 50 mA |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Fairchild Semiconductor FOD814A3SD.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | FOD814A3SD | FOD814A3S | FOD814ASD | FOD814ASD |
| Valmistaja | onsemi | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor |
| Jännite - Isolation | - | - | - | - |
| Syötetyyppi | - | - | - | Differential |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nykyinen - Tuotos / kanava | - | - | - | - |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | - | - | - | - |
| Nykyinen Transfer Ratio (Max) | - | - | - | - |
| Kanavien lukumäärä | - | - | - | - |
| Rise / Fall Time (tyyppinen) | - | - | - | - |
| Nykyinen - DC eteenpäin (jos) (maksimi) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - lähtö (Max) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kytke päälle / pois päältä (Typ) | - | - | - | - |
| Nykyinen Transfer Ratio (Min) | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Vce Saturation (Max) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.