- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Site Change 18/Jan/2022.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $4.581 | $4.58 |
| 200+ | $1.773 | $354.60 |
| 500+ | $1.712 | $856.00 |
| 1500+ | $1.68 | $2,520.00 |
C8051F338-GMR -teknologiavaatimukset
Silicon Labs - C8051F338-GMR Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Silicon Labs - C8051F338-GMR
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | 2.7V ~ 3.6V |
| Toimittaja Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Nopeus | 25MHz |
| Sarja | C8051F33x |
| RAM Koko | 768 x 8 |
| Program Memory Type | FLASH |
| Program Memory Size | 16KB (16K x 8) |
| oheislaitteet | POR, PWM, Temp Sensor, WDT |
| Pakkaus / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Oscillator tyyppi | Internal |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O-numero | 21 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| EEPROM Koko | - |
| Datamuuntimet | A/D 16x10b; D/A 1x10b |
| Core Size | 8-Bit |
| Core Processor | 8051 |
| Liitännät | SMBus (2-Wire/I²C), SPI, UART/USART |
| Perustuotteenumero | C8051F338 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Silicon Labs C8051F338-GMR.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | C8051F336-GMR | C8051F339-GMR | C8051F335-GMR | C8051F337-GMR |
| Valmistaja | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| oheislaitteet | - | - | - | - |
| RAM Koko | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Datamuuntimet | - | - | - | - |
| Core Processor | - | - | - | - |
| Nopeus | - | - | - | - |
| I / O-numero | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Liitännät | - | - | - | - |
| Core Size | - | - | - | - |
| EEPROM Koko | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Program Memory Type | - | - | - | - |
| Oscillator tyyppi | - | - | - | - |
Lataa C8051F338-GMR PDF -lehdet ja Silicon Labs -dokumentaatio C8051F338-GMR - Silicon Labs: lle.
C8051F336SILICOSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.