- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
857-038-556-203 Drawing.pdfYmpäristötiedot
EDAC REACH.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $113.29 | $113.29 |
857-038-556-203 -teknologiavaatimukset
EDAC Inc. - 857-038-556-203 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin EDAC Inc. - 857-038-556-203
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | EDAC Inc. |
| Irtisanomisrivit | 2 |
| päättyminen | Solder |
| Sarja | 857 |
| Lukea ääneen | Dual |
| Piki | 0.156" (3.96mm) |
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Rivien | 2 |
| Lukumäärä positiot / Bay / Row | 19 |
| Joitakin paikkoja | 38 |
| Asennustyyppi | Board Edge, Straddle Mount |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Material - Insulation | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| sukupuoli | Female |
| laippa Ominaisuus | Flush Mount, Floating Bobbin, 0.116" (2.95mm) Dia |
| ominaisuudet | Card Extender |
| Yhteydenotto Tyyppi | Semi Bellows |
| Yhteydenotto Material | Copper Alloy |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | 10.0µin (0.25µm) |
| Yhteydenotto Finish | Gold |
| Väri | Black |
| Korttityyppi | Non Specified - Dual Edge |
| Card Paksuus | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Perustuotteenumero | 857-038 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin EDAC Inc. 857-038-556-203.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 857-038-556-208 | 857-038-556-201 | 857-038-556-204 | 857-038-555-203 |
| Valmistaja | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. |
| Sarja | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Väri | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | - | - | - | - |
| Lukea ääneen | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Irtisanomisrivit | - | - | - | - |
| Card Paksuus | - | - | - | - |
| laippa Ominaisuus | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
| Lukumäärä positiot / Bay / Row | - | - | - | - |
| Material - Insulation | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| sukupuoli | - | - | - | - |
| Piki | - | - | - | - |
| Korttityyppi | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Yhteydenotto Finish | - | - | - | - |
Lataa 857-038-556-203 PDF -lehdet ja EDAC Inc. -dokumentaatio 857-038-556-203 - EDAC Inc.: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.