- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
MMFTN123 Datasheet.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.046 | $0.05 |
| 200+ | $0.018 | $3.60 |
| 500+ | $0.017 | $8.50 |
| 1000+ | $0.017 | $17.00 |
MMFTN123 -teknologiavaatimukset
Diotec Semiconductor - MMFTN123 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Diotec Semiconductor - MMFTN123
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Diotec Semiconductor |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2V @ 1mA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| teknologia | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package | SOT-23-3 (TO-236) |
| Sarja | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs | 6Ohm @ 170mA, 10V |
| Tehonkulutus (Max) | 360mW |
| Pakkaus / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Strip |
| Käyttölämpötila | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 73 pF @ 25 V |
| FET tyyppi | N-Channel |
| FET Ominaisuus | - |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 4.5V, 10V |
| Valua lähde jännite (Vdss) | 100 V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 170mA (Ta) |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Diotec Semiconductor MMFTN123.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | MMFTN138W | MMFTN138 | MMFTN2362 | MMFTN3018W |
| Valmistaja | Diotec Semiconductor | Diotec Semiconductor | Diotec Semiconductor | Diotec Semiconductor |
| Valua lähde jännite (Vdss) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Vgs (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| FET tyyppi | - | - | - | - |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| teknologia | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sarja | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | - | - | - | - |
| Tehonkulutus (Max) | - | - | - | - |
| FET Ominaisuus | - | - | - | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
Lataa MMFTN123 PDF -lehdet ja Diotec Semiconductor -dokumentaatio MMFTN123 - Diotec Semiconductor: lle.
MMFT70R380PMAGNACHIP
MMFTN3018WDiotec SemiconductorMOSFET N-CH 30V 100MA SOT323
MMFT70R380PTHMAGNACHIP
MMFT8472DWDiotec SemiconductorMOSFET, 50V, 0.115A, N+P, 0.2W
MMFTN138WDiotec SemiconductorMOSFET, SOT-323, 50V, 0.22A, 150Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.