- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfYmpäristötiedot
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfPI3PCIE2612-BZFEX -teknologiavaatimukset
Diodes Incorporated - PI3PCIE2612-BZFEX Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Diodes Incorporated - PI3PCIE2612-BZFEX
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Diodes Incorporated |
| Jännite - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Tyyppi | Buffer, Multiplexer |
| Toimittaja Device Package | 56-TQFN (11x5) |
| Signaalin ilmastointi | - |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | 56-WFQFN Exposed Pad |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| ulostulo | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Kanavien lukumäärä | 6 x 1:2 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| panos | - |
| Viiveaika | 200ns |
| Datanopeus (maksimi) | 5Gbps |
| Nykyinen - Supply | 2.5mA |
| Kapasitanssi - Input | 3 pF |
| Perustuotteenumero | PI3PCIE2612 |
| Sovellukset | DisplayPort, PCIe |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Diodes Incorporated PI3PCIE2612-BZFEX.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | PI3PCIE2612-BZFEX | PI3PCIE2612-AZFE | PI3PCIE2612-BZFE | PI3PCIE2612-AZFEX |
| Valmistaja | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Kapasitanssi - Input | 3 pF | 3 pF | 3 pF | 3 pF |
| Paketti | Tape & Reel (TR) | Tray | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tyyppi | Buffer, Multiplexer | Buffer, Multiplexer | Buffer, Multiplexer | Buffer, Multiplexer |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Sovellukset | DisplayPort, PCIe | DisplayPort, PCIe | DisplayPort, PCIe | DisplayPort, PCIe |
| Pakkaus / Case | 56-WFQFN Exposed Pad | 56-WFQFN Exposed Pad | 56-WFQFN Exposed Pad | 56-WFQFN Exposed Pad |
| Signaalin ilmastointi | - | - | - | - |
| ulostulo | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | 3V ~ 3.6V | 3V ~ 3.6V | 3V ~ 3.6V | 3V ~ 3.6V |
| Sarja | - | - | - | - |
| panos | - | - | - | - |
| Viiveaika | 200ns | 200ns | 200ns | 200ns |
| Perustuotteenumero | PI3PCIE2612 | - | PI3PCIE2612 | PI3PCIE2612 |
| Kanavien lukumäärä | 6 x 1:2 | 6 x 1:2 | 6 x 1:2 | 6 x 1:2 |
| Datanopeus (maksimi) | 5Gbps | 5Gbps | 5Gbps | 5Gbps |
| Nykyinen - Supply | 2.5mA | 2.5mA | 2.5mA | 2.5mA |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Toimittaja Device Package | 56-TQFN (11x5) | 56-TQFN (11x5) | 56-TQFN (11x5) | 56-TQFN (11x5) |
Lataa PI3PCIE2612-BZFEX PDF -lehdet ja Diodes Incorporated -dokumentaatio PI3PCIE2612-BZFEX - Diodes Incorporated: lle.
PI3PCIE3212ZBEDiodes Incorporated
PI3PCIE2612-BZFEDiodes IncorporatedIC MUX DISPLAYPORT/PCIE 56TQFN
PI3PCIE3212XUAEXDiodes IncorporatedIC INTFACE SPECIALIZED 18X2QFN
PI3PCIE2612-AZFEXDiodes IncorporatedIC MUX DISPLAYPORT/PCIE 56TQFN
PI3PCIE2415-EVB1Diodes IncorporatedPI3PCIE2415 EVAL BOARD
PI3PCIE2612-AZFEDiodes IncorporatedIC MULTIPLEXER DISPLAYPORT/PCIESähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.