- Bran***Lewis
- 11.05.2026
lomakkeissa
MBRB1530CT-1545CT.pdfMBRB1535CT-T -teknologiavaatimukset
Diodes Incorporated - MBRB1535CT-T Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Diodes Incorporated - MBRB1535CT-T
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Diodes Incorporated |
| Jännite - Peak Reverse (Max) | Schottky |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | 1 Pair Common Cathode |
| Jännite - Breakdown | TO-263AB (D²PAK) |
| Nopeus | 15A |
| Sarja | - |
| RoHS-tila | Tape & Reel (TR) |
| Käänteinen Recovery Time (TRR) | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Polarisaatio | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Muut nimet | MBRB1535CTT |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila - liitäntä | 30ns |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Valmistajan osanumero | MBRB1535CT-T |
| Laajennettu kuvaus | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| diodikonfiguraatiolla | 100µA @ 35V |
| Kuvaus | DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V D2PAK |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 700mV @ 7.5A |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) | 35V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | -65°C ~ 150°C |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | Lyijy vapaa vapautuksella / RoHS -yhteensopiva |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Diodes Incorporated MBRB1535CT-T.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | MBRB1535CT-TP | MBRB1535CT-E3/45 | MBRB1530CT-TP | MBRB1535CT-E3/81 |
| Valmistaja | Micro Commercial Co | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Micro Commercial Co | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| diodikonfiguraatiolla | - | - | - | - |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila - liitäntä | - | - | - | - |
| Nopeus | - | - | - | - |
| Jännite - Peak Reverse (Max) | - | - | - | - |
| Valmistajan osanumero | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR) | - | - | - | - |
| RoHS-tila | - | - | - | - |
| Laajennettu kuvaus | - | - | - | - |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | - | - | - | - |
| Kuvaus | - | - | - | - |
| Jännite - Breakdown | - | - | - | - |
| Muut nimet | - | - | - | - |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) | - | - | - | - |
| Polarisaatio | - | - | - | - |
Lataa MBRB1535CT-T PDF -lehdet ja Diodes Incorporated -dokumentaatio MBRB1535CT-T - Diodes Incorporated: lle.
MBRB1535CT-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
MBRB1530CT-TPMicro Commercial CoInterface
MBRB1535CT/81Electro-Films (EFI) / Vishay
MBRB1535CT-TPMicro Commercial CoInterface
MBRB1535-TPMicro Commercial CoInterface
MBRB1535CTHE3Electro-Films (EFI) / Vishay
MBRB1535CT-BP-MSMicro Commercial Components (MCC)
MBRB1535CTPBFIR/VISHAY
MBRB1535CT MOSIR/VISHAYSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.