- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Ympäristötiedot
Cylindrical Battery Holders.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.69 | $0.69 |
| 200+ | $0.267 | $53.40 |
| 500+ | $0.257 | $128.50 |
| 1000+ | $0.253 | $253.00 |
KK3270050 -teknologiavaatimukset
Diodes Incorporated - KK3270050 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Diodes Incorporated - KK3270050
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Diodes Incorporated |
| Jännite - Supply | 3.3V |
| Tyyppi | XO (Standard) |
| Koko / Dimension | 0.126' L x 0.098' W (3.20mm x 2.50mm) |
| Sarja | SaRonix-eCera™ KK |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 4-SMD, No Lead |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| ulostulo | CMOS |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 70°C |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.045' (1.15mm) |
| toiminto | Enable/Disable |
| taajuus vakaus | ±25ppm |
| Taajuus | 32.768 kHz |
| Nykyinen - Supply (Max) | 500µA |
| Nykyinen - Supply (Poista) (max) | 10µA |
| Base Resonaattori | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Diodes Incorporated KK3270050.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | KK3270052 | KK3270058 | KK3270051 | KK3270045 |
| Valmistaja | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Base Resonaattori | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| toiminto | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| taajuus vakaus | - | - | - | - |
| Nykyinen - Supply (Poista) (max) | - | - | - | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - |
| ulostulo | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Taajuus | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Nykyinen - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
Lataa KK3270050 PDF -lehdet ja Diodes Incorporated -dokumentaatio KK3270050 - Diodes Incorporated: lle.
KK3270057Diodes IncorporatedXTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
KK3270063Diodes IncorporatedXTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
KK3270046QDiodes IncorporatedXTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
KK3270065Diodes Incorporated
KK3270058Diodes IncorporatedXTAL OSC XO SMD
KK3270068Diodes IncorporatedXTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
KK3270064Diodes IncorporatedXTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
KK3270049ZDiodes IncorporatedXTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMDSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.