- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
DMN2036UCB4.pdfYmpäristötiedot
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 5+ | $0.15 | $0.75 |
| 50+ | $0.132 | $6.60 |
| 150+ | $0.125 | $18.75 |
| 500+ | $0.115 | $57.50 |
| 3000+ | $0.111 | $333.00 |
| 6000+ | $0.108 | $648.00 |
DMN2036UCB4-7 -teknologiavaatimukset
Diodes Incorporated - DMN2036UCB4-7 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Diodes Incorporated - DMN2036UCB4-7
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Diodes Incorporated |
| Vgs (th) (Max) @ Id | - |
| teknologia | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package | X2-WLB1616-4 |
| Sarja | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs | - |
| Virta - Max | 1.45W |
| Pakkaus / Case | 4-XFBGA, WLBGA |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 12.6nC @ 4.5V |
| FET Ominaisuus | - |
| Valua lähde jännite (Vdss) | - |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | - |
| kokoonpano | 2 N-Channel (Dual) Common Drain |
| Perustuotteenumero | DMN2036 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Diodes Incorporated DMN2036UCB4-7.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | DMN2030UCA4-7 | DMN2040LTS-13 | DMN2029USD-13 | DMN2040LSD-13 |
| Valmistaja | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| kokoonpano | - | - | - | S/H-ADC |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| FET Ominaisuus | - | - | - | - |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Virta - Max | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Valua lähde jännite (Vdss) | - | - | - | - |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| teknologia | - | - | - | - |
| Vgs (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
Lataa DMN2036UCB4-7 PDF -lehdet ja Diodes Incorporated -dokumentaatio DMN2036UCB4-7 - Diodes Incorporated: lle.
DMN2029USD-13Diodes IncorporatedMOSFET 2N-CH 20V 5.8A 8SO
DMN2030UCA4-7Diodes IncorporatedMOSFET BVDSS: 8V~24V X4-DSN1111-
DMN2029USD-13 MOSDiodes Incorporated
DMN2029UVT-7Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 6.8A TSOT26
DMN2040DTS-13Diodes Incorporated
DMN2029USDDiodes Incorporated
DMN2035UCB4-7Diodes Incorporated
DMN2041L-7 MOSDiodes Incorporated
DMN2029UVT-13Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 6.8A TSOT26
DMN2040UVT-13Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 20V 6.7A TSOT26 T&R
DMN2040UVT-7Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 20V 6.7A TSOT26 T&R
DMN2033LSD-13N/ASähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.