- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
AP431(A).pdfYmpäristötiedot
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
Mold Compound/Die Update 30/Apr/2009.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
Multiple Devices 24/Oct/2013.pdfAP431VL-A -teknologiavaatimukset
Diodes Incorporated - AP431VL-A Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Diodes Incorporated - AP431VL-A
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Diodes Incorporated |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | 2.495V |
| Voltage - lähtö (Max) | 36 V |
| Jännite - Input | - |
| Toleranssi | ±1% |
| lämpötila kerroin | 30ppm/°C |
| Toimittaja Device Package | TO-92 |
| Sarja | - |
| Viite Tyyppi | Shunt |
| Pakkaus / Case | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Cut Tape (CT) |
| lähtö Tyyppi | Adjustable |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | - |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Nykyinen - Supply | - |
| Nykyinen - Tuotos | 200 mA |
| Nykyinen - Cathode | 500 µA |
| Perustuotteenumero | AP431 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Diodes Incorporated AP431VL-A.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | AP431VG-A | AP431WL-7 | AP431SRG-7 | AP431SHBNTR-G1 |
| Valmistaja | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nykyinen - Cathode | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | - | - | - | - |
| Viite Tyyppi | - | External, Internal | External | External, Internal |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nykyinen - Tuotos | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nykyinen - Supply | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Voltage - lähtö (Max) | - | - | - | - |
| Jännite - Input | - | - | - | - |
Lataa AP431VL-A PDF -lehdet ja Diodes Incorporated -dokumentaatio AP431VL-A - Diodes Incorporated: lle.
AP431SRG-7-FDiodes Incorporated
AP431VDiodes Incorporated
AP431VLDiodes Incorporated
AP431WG-7-FDiodes Incorporated
AP431TAPEC
AP431WLN/A
AP431WLADIDOES
AP431WATC
AP431YAANACHIP
AP431WAANACHIPSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.