- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
74AUP1G07.pdfYmpäristötiedot
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 5+ | $0.073 | $0.37 |
| 50+ | $0.071 | $3.55 |
| 150+ | $0.07 | $10.50 |
| 500+ | $0.069 | $34.50 |
74AUP1G07FX4-7 -teknologiavaatimukset
Diodes Incorporated - 74AUP1G07FX4-7 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Diodes Incorporated - 74AUP1G07FX4-7
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Diodes Incorporated |
| Jännite - Supply | 0.8V ~ 3.6V |
| Toimittaja Device Package | X2-DFN1409-6 |
| Sarja | 74AUP |
| Pakkaus / Case | 6-XFDFN |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| lähtö Tyyppi | Open Drain |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Lukumäärä Elements | 1 |
| Bittien lukumäärä Element | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Syötetyyppi | - |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | -, 4mA |
| Perustuotteenumero | 74AUP1G07 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Diodes Incorporated 74AUP1G07FX4-7.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 74AUP1G07FZ4-7 | 74AUP1G07FW4-7 | 74AUP1G07FS3-7 | 74AUP1G07FW5-7 |
| Valmistaja | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Syötetyyppi | - | - | - | Differential |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Lukumäärä Elements | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Sarja | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Logic Type | - | - | - | - |
| Bittien lukumäärä Element | - | - | - | - |
Lataa 74AUP1G07FX4-7 PDF -lehdet ja Diodes Incorporated -dokumentaatio 74AUP1G07FX4-7 - Diodes Incorporated: lle.
74AUP1G06GX,125Nexperia USA Inc.IC INVERTER OD 1CH 1-INP 5X2SONSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.