- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
74AHCT1G126.pdfYmpäristötiedot
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Mult Dev Assembly Site Add 29/Aug/2017.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 10+ | $0.04 | $0.40 |
| 100+ | $0.033 | $3.30 |
| 300+ | $0.029 | $8.70 |
| 3000+ | $0.025 | $75.00 |
| 6000+ | $0.023 | $138.00 |
| 9000+ | $0.022 | $198.00 |
74AHCT1G126SE-7 -teknologiavaatimukset
Diodes Incorporated - 74AHCT1G126SE-7 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Diodes Incorporated - 74AHCT1G126SE-7
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Diodes Incorporated |
| Jännite - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Toimittaja Device Package | SOT-353 |
| Sarja | 74AHCT |
| Pakkaus / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| lähtö Tyyppi | 3-State |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Lukumäärä Elements | 1 |
| Bittien lukumäärä Element | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Syötetyyppi | - |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | 8mA, 8mA |
| Perustuotteenumero | 74AHCT1G126 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Diodes Incorporated 74AHCT1G126SE-7.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 74AHCT1G126QSE-7 | 74AHCT1G126W5-7 | 74AHCT1G126QW5-7 | 74AHCT1G126GW-Q100125 |
| Valmistaja | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | NXP USA Inc. |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Bittien lukumäärä Element | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Logic Type | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Syötetyyppi | - | - | - | Differential |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lukumäärä Elements | - | - | - | - |
Lataa 74AHCT1G126SE-7 PDF -lehdet ja Diodes Incorporated -dokumentaatio 74AHCT1G126SE-7 - Diodes Incorporated: lle.
74AHCT1G14GVNexperia
74AHCT1G126GW125Nexperia
74AHCT1G14DCKRTexas Instruments
74AHCT1G126GW,125NexperiaSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.