- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -kokoonpano/alkuperä
Mult Series Coating Cure Process 06/May/2021.pdfOsanumeroopas
Wirewound Resistors Part Numbering Manual.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
WSL WSK 28-Feb-2022.pdfWSL25129L000FEA -teknologiavaatimukset
Vishay Dale - WSL25129L000FEA Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Dale - WSL25129L000FEA
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Dale / Vishay |
| Toleranssi | ±1% |
| lämpötila kerroin | ±75ppm/°C |
| Toimittaja Device Package | 2512 |
| Koko / Dimension | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| Sarja | WSL |
| paneeli tila | 9 mOhms |
| Arvioinnit | AEC-Q200 |
| Virta (wattia) | 1W |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 170°C |
| Lukumäärä Päätteet | 2 |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.035" (0.89mm) |
| ominaisuudet | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Sävellys | Metal Element |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Dale WSL25129L000FEA.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | WSL25129L000FEA18 | WSL25129L000FEB | WSL25129L000FEK18 | WSL25129L000FEK |
| Valmistaja | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| paneeli tila | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Lukumäärä Päätteet | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Sävellys | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
Lataa WSL25129L000FEA PDF -lehdet ja Vishay Dale -dokumentaatio WSL25129L000FEA - Vishay Dale: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.