- Jess***Jones
- 17.04.2026
HTML -tietolehti
RWR Series, Military.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $35.057 | $35.06 |
RWR84NR215FSB12 -teknologiavaatimukset
Vishay Dale - RWR84NR215FSB12 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Dale - RWR84NR215FSB12
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Dale / Vishay |
| Toleranssi | ±1% |
| lämpötila kerroin | ±650ppm/°C |
| Toimittaja Device Package | Axial |
| Koko / Dimension | 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm) |
| Sarja | Military, MIL-PRF-39007, RWR84N |
| paneeli tila | 215 mOhms |
| Virta (wattia) | 7W |
| Pakkaus / Case | Axial |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 250°C |
| Lukumäärä Päätteet | 2 |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | Military, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Epäonnistumisprosentti | S (0.001%) |
| Sävellys | Wirewound |
| Perustuotteenumero | RWR84 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0080 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Dale RWR84NR215FSB12.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | RWR84NR215FSBSL | RWR84NR200FSB12 | RWR84NR200FRB12 | RWR84NR249FRB12 |
| Valmistaja | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Lukumäärä Päätteet | - | - | - | - |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
| Sävellys | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| paneeli tila | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Lataa RWR84NR215FSB12 PDF -lehdet ja Vishay Dale -dokumentaatio RWR84NR215FSB12 - Vishay Dale: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.