- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -kokoonpano/alkuperä
FL512S/FL01GS Wafer Fab 17/Mar/2021.pdfTietotarvikkeet
S25FL512S.pdfHTML -tietolehti
S25FL512S.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $6.06 | $6.06 |
| 10+ | $5.314 | $53.14 |
| 25+ | $4.858 | $121.45 |
| 100+ | $4.476 | $447.60 |
S25FL512SAGMFIR10 -teknologiavaatimukset
Infineon Technologies - S25FL512SAGMFIR10 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Infineon Technologies - S25FL512SAGMFIR10
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Infineon Technologies |
| Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | - |
| Jännite - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| teknologia | FLASH - NOR |
| Toimittaja Device Package | 16-SOIC |
| Sarja | FL-S |
| Pakkaus / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Paketti | Tray |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| muistin tyyppi | Non-Volatile |
| muistin koko | 512Mbit |
| Muistijärjestö | 64M x 8 |
| Muistipiiri | SPI - Quad I/O |
| Muistimuoto | FLASH |
| Kellotaajuus | 133 MHz |
| Perustuotteenumero | S25FL512 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B1A |
| HTSUS | 8542.32.0071 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Infineon Technologies S25FL512SAGMFIR10.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | S25FL512SAGMFMR10 | S25FL512SAGMFMR10 | S25FL512SAGMFI010 | S25FL512SAGMFIR13 |
| Valmistaja | Nexperia USA Inc. | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Kellotaajuus | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Muistimuoto | - | - | - | - |
| Muistijärjestö | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sarja | - | - | - | - |
| Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| teknologia | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Muistipiiri | - | - | - | - |
| muistin tyyppi | - | - | - | - |
| muistin koko | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Lataa S25FL512SAGMFIR10 PDF -lehdet ja Infineon Technologies -dokumentaatio S25FL512SAGMFIR10 - Infineon Technologies: lle.
S25FL512SAGMFMR10Nexperia USA Inc.S25FL512S - 512-Mbit, 3.0V CMOSSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.