- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Muita asiaankuuluvia asiakirjoja
Part Number Guide.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Mult Dev Wafer Fab 12/Feb/2019.pdfIPD90N04S3H4ATMA1 -teknologiavaatimukset
Infineon Technologies - IPD90N04S3H4ATMA1 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Infineon Technologies - IPD90N04S3H4ATMA1
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Infineon Technologies |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4V @ 65µA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| teknologia | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package | PG-TO252-3-11 |
| Sarja | OptiMOS™ |
| RDS (Max) @ Id, Vgs | 4.3mOhm @ 90A, 10V |
| Tehonkulutus (Max) | 115W (Tc) |
| Pakkaus / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 3900 pF @ 25 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 60 nC @ 10 V |
| FET tyyppi | N-Channel |
| FET Ominaisuus | - |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 10V |
| Valua lähde jännite (Vdss) | 40 V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 90A (Tc) |
| Perustuotteenumero | IPD90 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Infineon Technologies IPD90N04S3H4ATMA1.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | IPD90N04S304ATMA1 | IPD90N04S40-4ATMA1 | IPD90N04S402ATMA1 | IPD90N04S3-04 |
| Valmistaja | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| teknologia | - | - | - | - |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sarja | - | - | - | - |
| Vgs (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Valua lähde jännite (Vdss) | - | - | - | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| FET tyyppi | - | - | - | - |
| FET Ominaisuus | - | - | - | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | - | - | - | - |
| Tehonkulutus (Max) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Lataa IPD90N04S3H4ATMA1 PDF -lehdet ja Infineon Technologies -dokumentaatio IPD90N04S3H4ATMA1 - Infineon Technologies: lle.
IPD90N04S4-05 MOSCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPD90N04S03-04Cypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPD90N04S3-H4Cypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPD90N04S4-05Cypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPD90N04S4-03 MOSCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPD90N03S4L-02Cypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPD90N04S4-04 MOSCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPD90N03S4L-03Cypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPD90N03S4L-02 MOSCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPD90N04S3-04Infineon TechnologiesOPTLMOS N-CHANNEL POWER MOSFET
IPD90N04S4-04Cypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPD90N04S40-4ATMA1Infineon TechnologiesN-CHANNEL POWER MOSFET
IPD90N04S4-02Cypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPD90N03S4L02ATMA1InfineonSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.