- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Qualification Test Site 13/Mar/2014.pdfCY7C1370D-167AXC -teknologiavaatimukset
Infineon Technologies - CY7C1370D-167AXC Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Infineon Technologies - CY7C1370D-167AXC
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Infineon Technologies |
| Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | - |
| Jännite - Supply | 3.135V ~ 3.6V |
| teknologia | SRAM - Synchronous, SDR |
| Toimittaja Device Package | 100-TQFP (14x20) |
| Sarja | NoBL™ |
| Pakkaus / Case | 100-LQFP |
| Paketti | Tray |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| muistin tyyppi | Volatile |
| muistin koko | 18Mbit |
| Muistijärjestö | 512K x 36 |
| Muistipiiri | Parallel |
| Muistimuoto | SRAM |
| Kellotaajuus | 167 MHz |
| Perustuotteenumero | CY7C1370 |
| Access Time | 3.4 ns |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B2A |
| HTSUS | 8542.32.0041 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Infineon Technologies CY7C1370D-167AXC.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | CY7C1370D-167AXCT | CY7C1370D-167AXCB | CY7C1370D-167AXI | CY7C1370D-167AXIT |
| Valmistaja | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Muistimuoto | - | - | - | - |
| Muistijärjestö | - | - | - | - |
| Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | - | - | - | - |
| Kellotaajuus | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Muistipiiri | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Access Time | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| muistin tyyppi | - | - | - | - |
| teknologia | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| muistin koko | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Lataa CY7C1370D-167AXC PDF -lehdet ja Infineon Technologies -dokumentaatio CY7C1370D-167AXC - Infineon Technologies: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.