- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Ympäristötiedot
Cincon Electronics RoHS Cert.pdfTietotarvikkeet
EC3A Series 3 Watt Datasheet.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $18.55 | $18.55 |
| 200+ | $7.40 | $1,480.00 |
| 500+ | $7.16 | $3,580.00 |
| 1000+ | $7.03 | $7,030.00 |
EC3A01 -teknologiavaatimukset
Cincon Electronics Co. LTD - EC3A01 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Cincon Electronics Co. LTD - EC3A01
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Cincon |
| Jännite - Tuotos 4 | - |
| Jännite - Tuotos 3 | - |
| Jännite - Tuotos 2 | - |
| Jännite - Tuotos 1 | 5V |
| Jännite - Isolation | 500 V |
| Jännite - tulo (Min) | 4.5V |
| Jännite - tulo (Max) | 6V |
| Tyyppi | Isolated Module |
| Toimittaja Device Package | - |
| Vakioluku | - |
| Koko / Dimension | 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) |
| Sarja | EC3A (3W) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Virta (wattia) | 3 W |
| Pakkaus / Case | 24-DIP Module, 14 Leads |
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 71°C |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| ominaisuudet | SCP |
| tehokkuus | 75% |
| Nykyinen - Output (Max) | 600mA |
| Ohjaustoiminnot | - |
| Hyväksymisvirasto | - |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Cincon Electronics Co. LTD EC3A01.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | EC3A01H | EC3A01-E | EC3A01HM-E | EC3A01H-E |
| Valmistaja | Cincon Electronics Co. LTD | Cincon Electronics Co. LTD | Cincon Electronics Co. LTD | Cincon Electronics Co. LTD |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Jännite - Tuotos 1 | - | - | - | - |
| Hyväksymisvirasto | - | - | - | - |
| Jännite - Tuotos 2 | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nykyinen - Output (Max) | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Sarja | - | - | - | - |
| tehokkuus | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jännite - tulo (Max) | - | - | - | - |
| Vakioluku | - | - | - | - |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Jännite - Isolation | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jännite - Tuotos 4 | - | - | - | - |
| Jännite - tulo (Min) | - | - | - | - |
| Jännite - Tuotos 3 | - | - | - | - |
| Lukumäärä Lähdöt | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ohjaustoiminnot | - | - | - | - |
Lataa EC3A01 PDF -lehdet ja Cincon Electronics Co. LTD -dokumentaatio EC3A01 - Cincon Electronics Co. LTD: lle.
EC3925ETTTS-50.000M TREcliptekSTANDARD CLOCK OSCILLATOR 50.000
EC3900ETTTS-24.576M TREcliptekSTANDARD CLOCK OSCILLATOR 24.576
EC3900ETTTS-100.000M TREcliptekSTANDARD CLOCK OSCILLATOR 100.00
EC381VM-16PDINKLE Corporation USA
EC3A01H-V5-B-TBSAYNO
EC3945ETTTS-25.000M TREcliptekSTANDARD CLOCK OSCILLATOR 25.000
EC3925ETTTS-27.000M TREcliptekSTANDARD CLOCK OSCILLATOR 27.000Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.