- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
647H Model Datasheet.pdfTietotarvikkeet
647H Model Datasheet.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $3.634 | $3.63 |
647H10002G3T -teknologiavaatimukset
CTS-Frequency Controls - 647H10002G3T Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin CTS-Frequency Controls - 647H10002G3T
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | CTS Corporation |
| Jännite - Supply | 3.3V |
| Tyyppi | XO (Standard) |
| Koko / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Sarja | 647H |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 6-SMD, No Lead |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| ulostulo | HCSL |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.065" (1.65mm) |
| toiminto | Enable/Disable |
| taajuus vakaus | ±100ppm |
| Taajuus | 100 MHz |
| Nykyinen - Supply (Max) | 60mA |
| Nykyinen - Supply (Poista) (max) | - |
| Base Resonaattori | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin CTS-Frequency Controls 647H10002G3T.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 647H10003G3T | 647H10002G2T | 647H10003C3T | 647H10003I3T |
| Valmistaja | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls |
| Nykyinen - Supply (Poista) (max) | - | - | - | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| toiminto | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Base Resonaattori | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Taajuus | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| taajuus vakaus | - | - | - | - |
| ulostulo | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Nykyinen - Supply (Max) | - | - | - | - |
Lataa 647H10002G3T PDF -lehdet ja CTS-Frequency Controls -dokumentaatio 647H10002G3T - CTS-Frequency Controls: lle.
647H/2KAPEM Inc.SWITCH TOGGLE DPDT 10A 250V
647H/2KX2126APEM Inc.SWITCH TOGGLE DPDT 10A 250V
647H022NF17GlenairCONNECTOR BACKSHELL
647H022NF19GlenairCONNECTOR BACKSHELLSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.