- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $984.65 | $984.65 |
| 200+ | $392.88 | $78,576.00 |
| 500+ | $379.75 | $189,875.00 |
| 1000+ | $373.27 | $373,270.00 |
CR4180-20 -teknologiavaatimukset
CR Magnetics Inc. - CR4180-20 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin CR Magnetics Inc. - CR4180-20
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | CR Magnetics, Inc. |
| Jännite - Supply | 24V |
| Toimittaja Device Package | - |
| Sarja | CR4100 |
| anturin tyyppi | Transformer w/Conditioning |
| Herkkyys | - |
| Vasteaika | 250ms |
| Polarisaatio | Bidirectional |
| Pakkaus / Case | Module, Triple Pass Through |
| Paketti | Bulk |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| ulostulo | Ratiometric, 4mA ~ 20mA |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 60°C |
| Kanavien lukumäärä | 3 |
| Asennustyyppi | DIN Rail, Panel |
| lineaarisuus | - |
| Taajuus | 20Hz ~ 5kHz |
| mittaaminen | AC |
| Nykyinen - Supply (Max) | 110mA |
| Nykyinen - Sensing | 20A |
| tarkkuus | ±0.5% |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9030.33.3400 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin CR Magnetics Inc. CR4180-20.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | CR4180-30 | CR4180-10 | CR4180-50 | CR4180-40 |
| Valmistaja | CR Magnetics Inc. | CR Magnetics Inc. | CR Magnetics Inc. | CR Magnetics Inc. |
| Nykyinen - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Kanavien lukumäärä | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| anturin tyyppi | - | - | - | - |
| tarkkuus | - | - | - | - |
| ulostulo | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Herkkyys | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Polarisaatio | - | - | - | - |
| Vasteaika | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| lineaarisuus | - | - | - | - |
| Taajuus | - | - | - | - |
| Nykyinen - Sensing | - | - | - | - |
| mittaaminen | - | - | - | - |
Lataa CR4180-20 PDF -lehdet ja CR Magnetics Inc. -dokumentaatio CR4180-20 - CR Magnetics Inc.: lle.
CR4180-30CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 30A AC
CR4180-75CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 75A AC
CR4170-75CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 75A AC
CR4180-150CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 150A AC
CR4180-5CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 5A AC
CR4180-0.5CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 0.5A AC
CR4180-25CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 25A AC
CR4180-100CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 100A AC
CR4180-15CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 15A AC
CR4180-40CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 40A AC
CR4180-50CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 50A AC
CR4170-50CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 50A ACSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.