- Bran***Lewis
- 11.05.2026
BZT52C30 -teknologiavaatimukset
Yangjie Technology - BZT52C30 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Yangjie Technology - BZT52C30
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Yangjie Technology |
| Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 30 V |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 900 mV @ 10 mA |
| Toleranssi | ±6.67% |
| Toimittaja Device Package | SOD-123 |
| Sarja | - |
| Virta - Max | 500 mW |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | SOD-123 |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Impedanssi (Max) (Zzt) | 80 Ohms |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 100 nA @ 21 V |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Yangjie Technology BZT52C30.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | BZT52C30-7 | BZT52C30-E3-08 | BZT52C30 RHG | BZT52C30-E3-18 |
| Valmistaja | Diodes Incorporated | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Taiwan Semiconductor Corporation | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jännite - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | - | - | - | - |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | - | - | - | - |
| Virta - Max | - | - | - | - |
| Impedanssi (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
BZT52C30-13-GDiodes IncorporatedDIODE ZENER
BZT52C30-7-F-79Diodes IncorporatedDIODE ZENER
BZT52C30-7-GDiodes IncorporatedDIODE ZENER
BZT52C2V7T-7-FDiodes Incorporated
BZT52C2V7SHE3-TPMicro Commercial CoInterface
BZT52C2V7T-TPMicro Commercial CoDIODE ZENER 2.7V 100MW SOD523
BZT52C30Diotec SemiconductorDIODE ZENER 30V 500MW SOD123FSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.